İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Balikesir Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

Sındırgı İlçemizde Kaybolan Vatandaşımız Bulundu 13 Ağustos 2018
foto
13.08.2018 tarihnde Sındırgı İlçesi Dedeler Mahallesinde kaybolan 74 yaşındaki Aydın KOÇYİĞİT, AFAD ekiplerimiz ve Jandarma Ekipleri tarafından sağ olarak bulunmuş ve ailesine teslim edilmiştir
[Devamı]
Sındırgı İlçemizde Kaybolan Çocuk Bulundu 10 Ağustos 2018
foto
10.08.2018 tarihnde Sındırgı İlçesi Yaylabayır Mahallesinde kaybolan 4 yaşındaki minik Mehmet Ali Yıldız, AFAD ekiplerimiz ve Jandarma Ekipleri tarafından sağ olarak bulunmuş ve ailesine teslim edilmiştir.
[Devamı]
Edremit İlçemizde Kaybolan Vatandaşımız Bulundu 09 Ağustos 2018
foto
07.08.2018 tarihinde Edremit/Güre'de kaybolan Zülküf KARATAŞ isimli vatandaşımız, AFAD ve Jandarma ekiplerimizin ortaklaşa çalışması sonucu Çamlıbel Mahallesi kırsalında sağ olarak bulunmuş ve sağlık ekiplerine teslim edilmiştir.
[Devamı]
GÖNDAK'tan Müdürlüğümüze Ziyaret 09 Ağustos 2018
foto
“GÖNDAK” Gönen Doğal Afetler Arama Kurtarma ve İlkyardım Derneği Başkanı Ünsal ACAR ve dernek yönetimi, 14-15-16 Eylül 2018 tarihlerinde Gönen İlçemizde yapılacak olan uluslararası katılımlı "Kentsel Arama Kurtarma - Dar Alanda Çalışma" tatbikatı ile ilgili görüşmek üzere İl Müdürümüz Bayram ŞAHİN'i makamında ziyaret ettiler.
[Devamı]
Kepsut Dereli Mahallesinde Boğulma 03 Ağustos 2018
foto
Kepsut İlçesi Dereli Mahallesi'nde balık tutmak amacıyla Simav Çayı'na giren bir vatandaşımızın boğulduğu ihbarı üzerine olay yerine giden arama kurtarma ekiplerimiz, Jandarma ve İtfaiye ekipleriyle birlikte çalışarak vatandaşımızın cansız bedenine ulaşmış ve sağlık ekiplerine teslim etmiştir.
[Devamı]
BANDAK'tan İl Müdürlüğümüze Ziyaret 24 Mayıs 2018
foto
Bandırma Dağcılık ve Arama Kurtarma Derneği (BANDAK) yeni yönetimi başkanı İbrahim UĞUR ve diğer yöneticileri İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. Ziyarette, arama kurtarma konusunda işbirliği ve dernek üyelerine personelimiz tarafından "Temel Afet Bilinci" ve "Hafif Arama Kurtarma" eğitimi verilmesi gibi konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
[Devamı]
Kaymakam Adaylarımızdan İl Müdürlüğümüze Ziyaret 03 Mayıs 2018
foto
Balıkesir Kaymakam Adaylarımız Sayın Mehmet Can İRDELP ve Sayın Mehmet SERT, İl Müdürümüz Bayram ŞAHİN'i makamında ziyaret ederek müdürlüğümüzün çalışmaları hakkında bilgi aldılar.
[Devamı]
Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne Eğitim 27 Nisan 2018
foto
Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri Cengiz GÜMÜŞ ve Mehmet KOÇUM ile öğrencileri İl Müdürlüğümüze ziyarette bulundular. İl Müdürümüz Bayram ŞAHİN, öğrencilerimize müdürlüğümüz Toplantı Salonunda, “Mesleki Etik ve Temel İnsani Değerler konularında seminer verdi, öğrencilerimizin gelecekteki meslek seçimlerine yardımcı olmak amacıyla “Kariyer Paylaşım” konusunda eğitim verdi. Daha sonra, personelimiz tarafından verilen "Temel Afet Bilinci" eğitimine katılan öğrencilere, arama kurtarma araç ve malzemelerimiz ile Lojistik Depo'muzun da tanıtımı yapıldı.
[Devamı]
İtfaiye Daire Başkanı Halil Yılmaz'dan Müdürlüğümüze Ziyaret 19 Nisan 2018
foto
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı görevine yeni atanan Sayın Halil Yılmaz ile beraberinde Şube Müdürleri Oktay Çapan ve Hüseyin Kurt, İl Müdürümüz Bayram Şahin'i makamında ziyaret ettiler.
[Devamı]
Nazende Kurşun Anaokulu'na Eğitim 18 Nisan 2018
foto
Nazende Kurşun Anaokulu öğretmenleri ve öğrencileri kurumumuza bir ziyaret gerçekleştirdiler. Geleceğimizin teminatı minik öğrencilerimize, personelimiz tarafından Temel Afet Bilinci eğitimi verildi. Daha sonra miniklere arama kurtarma araç ve malzemelerimiz ile Lojistik Depo'muz tanıtıldı.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   1516171819