İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
BALIKESİR
Balikesir Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

Kaymakam Adaylarımızdan İl Müdürlüğümüze Ziyaret 03 Mayıs 2018
foto
Balıkesir Kaymakam Adaylarımız Sayın Mehmet Can İRDELP ve Sayın Mehmet SERT, İl Müdürümüz Bayram ŞAHİN'i makamında ziyaret ederek müdürlüğümüzün çalışmaları hakkında bilgi aldılar.
[Devamı]
Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne Eğitim 27 Nisan 2018
foto
Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri Cengiz GÜMÜŞ ve Mehmet KOÇUM ile öğrencileri İl Müdürlüğümüze ziyarette bulundular. İl Müdürümüz Bayram ŞAHİN, öğrencilerimize müdürlüğümüz Toplantı Salonunda, “Mesleki Etik ve Temel İnsani Değerler konularında seminer verdi, öğrencilerimizin gelecekteki meslek seçimlerine yardımcı olmak amacıyla “Kariyer Paylaşım” konusunda eğitim verdi. Daha sonra, personelimiz tarafından verilen "Temel Afet Bilinci" eğitimine katılan öğrencilere, arama kurtarma araç ve malzemelerimiz ile Lojistik Depo'muzun da tanıtımı yapıldı.
[Devamı]
İtfaiye Daire Başkanı Halil Yılmaz'dan Müdürlüğümüze Ziyaret 19 Nisan 2018
foto
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı görevine yeni atanan Sayın Halil Yılmaz ile beraberinde Şube Müdürleri Oktay Çapan ve Hüseyin Kurt, İl Müdürümüz Bayram Şahin'i makamında ziyaret ettiler.
[Devamı]
Nazende Kurşun Anaokulu'na Eğitim 18 Nisan 2018
foto
Nazende Kurşun Anaokulu öğretmenleri ve öğrencileri kurumumuza bir ziyaret gerçekleştirdiler. Geleceğimizin teminatı minik öğrencilerimize, personelimiz tarafından Temel Afet Bilinci eğitimi verildi. Daha sonra miniklere arama kurtarma araç ve malzemelerimiz ile Lojistik Depo'muz tanıtıldı.
[Devamı]
Şehit Jandarma Teğmen Cengiz Evranos Ortaokulunda Etkinlik 16 Nisan 2018
foto
Balıkesir Valiliği tarafından yürütülen BENGİ (Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi) ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Geleceğimiz İçin Okullardayız” projeleri kapsamında, Şehit Jandarma Teğmen Cengiz Evranos Ortaokulunda etkinlik gerçekleştirildi.
[Devamı]
Atköy'de Eğitim 29 Mart 2018
foto
28.03.2018 tarihinde, Atköy Mahallesi İlköğretim okulunda okuyan öğrencilere ve öğretmenlere, personelimiz tarafından "Temel Afet Bilinci" ve "KBRN" eğitimleri verildi.
[Devamı]
Çakmak Mahallesi'ne Konteyner Kent 20 Mart 2018
foto
6 Mart 2018 tarihinde, Havran İlçesi Çakmak Mahallesi'nde meydana gelen kaya düşmesi olayında, mahalledeki on ev etkilenmiştir. Balıkesir AFAD İl Müdürlüğümüz, mağdur olan ailelerin geçici barınmasını sağlamak amacıyla altyapı çalışmalarından sonra bölgeye konteyner sevkiyatı yapmış, kurulumları tamamlanmıştır.
[Devamı]
İl Müdürümüzden Bornova Kaymakamlığı'na Ziyaret 14 Mart 2018
foto
İl Müdürümüz Bayram ŞAHİN, İzmir Bornova Kaymakamı Sayın Mustafa GÜNDOĞAN'ı makamında ziyaret etti.
[Devamı]
UEDAŞ'tan Müdürlüğümüze Ziyaret 12 Mart 2018
foto
Görevine yeni atanan Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Balıkesir İşletme Müdürü Tayfun Tutar, İl Müdürümüz Bayram Şahin'i Makamında ziyaret etti.
[Devamı]
Havran Muzaffer Leman Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Eğitim 09 Mart 2018
foto
Havran Muzaffer Leman Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde, 1-7 Mart Deprem Haftası Etkinlikleri kapsamında, personelimiz tarafından, "Temel Afet Bilinci" ve "İkaz Alarm" eğitimleri verildi.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   1516171819